info@skruzdele.lt

skruzdele.info@gmail.com

gallery/skruzdėlė.lt_logo101
Internetinės svetainės

Turbūt visiems žinoma, kad internetinės prekybos ir reklamos apimtys per paskutinius kelerius metus Lietuvoje ir visame pasaulyje paaugo net keletą kartų. Populiarus posakis apie verslą ir jo žinomumą įgauna vis daugiau prasmės: „arba Jūs esate internete arba Jūsų nėra aplamai“. Net parduotuvės ir įmonės sulaukusios didelio pripažinimo keliasi į internetinę erdvę, kad neatsiliktų nuo naujovių ir neprarastų populiarumo. O internetinės parduotuvės šiais laikais ypač vertinamos ir patogios klientui. Keliais paspaudimais, be didelio vargo ir laiko eikvojimo galima užsisakyti ir atsisiųsti norimą produktą ar net paslaugą.

gallery/pvz11
gallery/pvz14
gallery/pvz16
gallery/pvz15
gallery/skruzdele.lt-internetinės-svetainės-kūrimas-2

Kaip geriausiai pasiekti klientą ir kur reklamuotis - ten kur jis praleidžia daugiausiai laiko - INTERNETE.

Jei dar svarstote ar Jūsų įmonei, verslui reikalinga internetinė svetainė, tai net neabejokite. Žinomumas, greitas ir lengvas pasiekiamumas, reklama, šiuolaikiškumas, klientų ir pardavimų analizė iš surinktų duomenų - turėsite nesuskaičiuojamai daugiau naudos, privalumų bei pranašumų.  

Turite klausimų? Susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu el. paštu arba tiesiog užpildydami ten pateiktą formą.

Pasitikėjimo šiais laikais jau ima nekelti įmonės kurios siūlo savo paslaugas ar bendradarbiavimą tačiau neturi savo internetinio puslapio ar svetainės. Ne ką geresnį įvaizdį turi įmonės kurių puslapiai sukurti neprofesionaliai, yra neprižiūrimi, blogai veikiantys ar gramatinių klaidų pilnais tekstais. Mes siūlome ne tik padaryti Jūsų verslą matomą internete, bet ir pasirūpinti įvaizdžiu. Jeigu jūs dar ne internete - atliksime viską nuo nulio arba sutvarkysime esamą svetainę, atliksime pilną analizę, atnaujinsime dizainą ir pasirūpinsime SEO, Google Adwords reklamomis. Jeigu bijote, kad nežinosite, kaip atnaujinti svetainės informaciją ir ją prižiūrėti - mes galime vykdyti nuolatinę priežiūrą. Galime Jums svetainę sukurti pagal Jūsų viziją arba galite pasitikėti mūsų profesionaliais maketuotojais.
Priklausomai nuo poreikio galime padėti sukurti bet kokio sudėtingumo internetinę parduotuvę ar paprasčiausią internetinį katalogą.