info@skruzdele.lt

skruzdele.info@gmail.com

gallery/skruzdėlė.lt_logo101
Socialiniai tinklai
https://www.facebook.com/DivaNamai-118834638276652/
https://www.instagram.com/diva_namai/
gallery/masazuotojas_kosmetologas
gallery/instagram_masazuotojas
gallery/mandarinai.lt
gallery/instagram_mandarinai
gallery/vasco
gallery/instagram - vasco

Diva namai - sporto ir sveikatingumo erdvė

Diva namai komandos tikslas - pritraukti naujų klientų ir jiems parodyti, kad visi yra laukiami. Dalinamės ne tik svarbia informacija, bet ir rodome veiklų, užsiėmimų nuotraukas, klientų atsiliepimus, įkvėpiančius palinkėjimus. Bendraujame šiltai, tarsi kreiptumėmės į kiekvieną klientą asmeniškai.

Pasirinktas planas B.

Masažuotojo - kosmetologo paslaugos

Kosmetologo - masažuotojo Žydrūno tikslas - pritraukti naujų lankytojų. Orientuojamasi į žmones turinčius odos problemų, norinčius atsipalaiduoti masažų pagalba. Žmones, kurie gali sau leisti tokias procedūras. Perkamos reklamos, pristatomos paslaugos, rodomi jų rezultatai. Viešinamos, kainos bei nuolaidos.

Pasirinktas planas B.

Mandarinai.lt - el. parduotuvė

Mandarinai.lt elektroninė parduotuvė prekiaujanti įvairiais produktais. Jų tikslas pristatyti naujausias prekes, akcijas bei pritraukti pirkėjų.Keliami įrašai supažindina klientą su prekėmis, taikomomis akcijomis. Nuolat atnaujinama Facebook parduotuvė. Rengiami konkursai, perkamos reklamos, atitinkančios specialius segmentus.

Pasirinktas planas C.

VASCO BY ICON grožio studija

VASCO BY ICON grožio studijos tikslas pritraukti naujų klientų bei parduoti savo produkciją. Tam tikslui pasiekti buvo sukurta Facebook parduotuvė perkamos tikslingos reklamos, o su klientais dalinamasi visa grožio salono, bei produkcijos informacija. Siūlomos idėjos, kurios susijusios su grožio tema ta pačia tema juokaujama. Klientui sudaroma šilta, šmaikšti ir profesionali aplinka.

Pasirinktas planas B.